زیبا پادشاه عربستان عربستان، تقدیر و سپاس

زیبا: پادشاه عربستان عربستان، تقدیر و سپاس عربستان سعودی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار بین الملل افشای نامه شخصی ترامپ به پوتین

روزنامه واشنگتن پست به نقل از چندین فرد آگاه گزارش کرده که این سند به بازرسان فدرالی که راجع به مناقشه مربوط به مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریک

افشای نامه شخصی ترامپ به پوتین

افشای نامه شخصی ترامپ به پوتین

عبارات مهم : روسیه

روزنامه واشنگتن پست به نقل از چندین فرد آگاه گزارش کرده که این سند به بازرسان فدرالی که راجع به مناقشه مربوط به مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا تحقیقات می کنند تحویل داده شده است هست.

دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا در سال ۲۰۱۳ در نامه ای به ولادیمیر پوتین وی را به شرکت در مراسم گزینش بانوی شایسته دنیا که در مسکو برگزار شد، دعوت کرده بود.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه هیل، روزنامه واشنگتن پست به نقل از چندین فرد آگاه گزارش کرده که این سند به بازرسان فدرالی که راجع به مناقشه مربوط به مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا تحقیقات می کنند تحویل داده شده است است.

افشای نامه شخصی ترامپ به پوتین

ترامپ مسئول برگزاری مراسم گزینش بانوی شایسته دنیا بوده و در این نامه از پوتین جهت شرکت در این مراسم دعوت کرده هست. همچنین بر اساس گزارش واشنگتن پست، ترامپ در این نامه گفته که “مشتاق به دیدن زنان زیبا” در سفرش به روسیه است.

ترامپ در عین حال در همان ماه برگزاری این مراسم در سال ۲۰۱۳ توئیت کرده بود که امیدوار است با پوتین دیدار کند. او در این توئیت نوشته بود: آیا شما فکر می کنید که پوتین به مراسم بانوی شایسته در ماه نوامبر در مسکو می آید؟ اگر بیاید آیا او دوست تازه من خواهد شد؟

روزنامه واشنگتن پست به نقل از چندین فرد آگاه گزارش کرده که این سند به بازرسان فدرالی که راجع به مناقشه مربوط به مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریک

پیشتر گزارش شده است بود که پوتین در ابتدا قصد داشته در این مراسم شرکت کند ولی در آخرین دقیقه این بازدیدش را لغو کرده و به ارسال هدیه و نامه به ترامپ به جای آن بسنده کرده هست. مشخص نیست که آیا پوتین به نامه شخصی ترامپ پاسخ داده یا این که آیا این نامه اصلا تحویل داده شده است یا خیر.

این گزارش در حالی انتشار یافته که پرونده تحقیقات راجع به مداخله روسیه به نفع ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا جنجالی تر از هر وقت شده است و کمیته های کنگره ای نیز به تحقیق خود راجع به این مساله ادامه می دهند.

ترامپ پیش از این انتخابات صحبتهای متناقض را راجع به این که آیا اصلا با پوتین شخصا ملاقاتی داشته مطرح کرده بود. با این حال او از بعد از انتخابات تا کنون چندین بار مدیر جمهور روسیه را ملاقات کرده است.

افشای نامه شخصی ترامپ به پوتین

واژه های کلیدی: روسیه | پوتین | آمریکا | تحقیقات | انتخابات | دونالد ترامپ | نامه به ترامپ | برگزاری مراسم | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs